UNIPAK CHEMIA GOSPODARCZA

PRODUKTY

Pasta UNIPAK
szczegóły
UNIPAK jest pastą uszczelniającą ciemno-szarego koloru. Głównymi składnikami pasty są minerały występujące w naturze oraz olej parafinowy i woda. Wszystkie używane do produkcji składniki są dopuszczone jako dodatki, które można stosować w przemyśle spożywczym.
PAKUŁY W WARKOCZACH
szczegóły
Pakuły lniane są naturalnym produktem, które powstają z przerobionych łodyg lnianych. Pakuły w warkoczach oferowane są jako warkocze o wadze 100, 200, 500 i 1000 g. Pakuły lniane używane są do uszczelniania połączeń gwintowych razem z pastami uszczelniającymi UNIPAK, MULTIPAK i PAKOL. Pakuły mogą być stosowane do uszczelniania połączeń w instalacjach, w których temperatura pracy nie przekraczają 130°C.
PAKUŁY KONFEKCJONOWANE
szczegóły
akuły lniane są naturalnym produktem, które powstają z przerobionych lodyg lnianych. Konfekcjonowane pakuły w warkoczach oferowane są jako warkocze o wadze 100, 200, 500 i 1000 g. Każdy z warkoczy pakowany jest w woreczki plastykowe, które zabezpieczają pakuły przed zabrudzeniem. Pakuły lniane używane sa do uszczelniania połaczeń gwintowych razem z pastami uszczelniającymi UNIPAK, MULTIPAK i PAKOL. Pakuły mogą być stosowane do uszczelniania połączeń w instalacjach w ktorych temperatury pracy nie przekraczają 130°C.