KLIMOSZ KOTŁY

PRODUKTY

Klimosz LE
szczegóły
Seria LE cechuje się stalowym wymiennikiem o grubości ścianki 6mm i konstrukcji płomieniówkowej o wysokiej sprawności aż 91%. Posiada palnik retortowy, który został specjalnie zaprojektowany do maksymalnie wydajnego spalania ekogroszku. Na szczelność wymiennika udzielamy 5-lat gwarancji. Kocioł Klimosz stworzony został z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, wygodę użytkowania oraz niezawodność. Model ten cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród wielu klientów w Polsce i w Europie. Na renderze obok znajduje się kocioł w wersji NG.
Klimosz COMBI S
szczegóły
Serię COMBI S/MULTICOMBI S wyróźnia najwyższej jakości żeliwny wymiennik o grubości ścianki do 12mm i szacowanej żywotności kotła do 25-lat. Na szczelność żeliwnego udzielamy aż 10-lat gwarancji. Kotły tej serii posiadają certyfikat 5-klasy oraz Ecodesign dla paliw ekogroszek i pelet. Kocioł występuje z palnikiem retortowym (COMBI S) do spalania ekogroszku lub peletu lub rynnowym (MULTICOMBI S) który został specjalnie zaprojektowany do spalania ekogroszku/peletu gorszej jakości. Na renderze obok znajduje się kocioł w wersji NG.
Klimosz DUO INDUSTRIAL
szczegóły
Serię DUO INDUSTRIAL NG cechuje stalowy wymiennik o grubości ścianki 6mm i konstrukcji płomieniówkowej o wysokiej sprawności ~ 90%. Model DUO INDUSTRIAL NG 100 posiada certyfikat 5-klasy dla paliwa podstawowego pelet, natomiast model DUO INDUSTRIAL NG 150 dla paliwa podstawowego ekogroszek. Kocioł posiada palnik retortowy, który został specjalnie zaprojektowany do maksymalnie wydajnego spalania ekogroszku/peletu. Na szczelność wymiennika udzielamy 5-lat gwarancji.