BALNEO ODPŁYWY

PRODUKTY

DECOR

szczegóły
W gamie odpływów DECOR znajdują się cztery rodzaje paneli dekoracyjnych – STRIPES, DROPS, VIRGIN oraz WAVE.

Nowoczesne i jednocześnie subtelne wzory podkreślają niecodzienny charakter każdej łazienki, nadając jej specyficznego wytwornego szyku.

Niewielka wysokość montażu (tylko 52mm) sprawia, że ograniczenia w zastosowaniu odpływu ze względu na grubość stropu niemalże nie istnieją.

DUPLEX

szczegóły

Dwustronny odpływ liniowy DUPLEX przeznaczony jest do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej, tworząc harmonijną całość.

Poprzez odwrócenie panelu o 180 stopni uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki tej funkcjonalności w szybki i prosty sposób istnieje możliwość zmiany wygląd kabiny prysznicowej.

Odwrócenie rusztu wypełnionego płytkami na wzór szczotkowanej stali INOX pozwala uniknąć demontażu odpływu podczas zmiany płytek w łazience.

G-DRAIN

szczegóły
  • Vivamus suscipit tortor
  • Sed porttitor lectus nibh.
  • Curabitur arcu erat
  • Curabitur aliquet quam id dui
  • Vestibulum ante ipsum primis in faucibus
W-DRAIN
szczegóły
Odpływy ścienne W-DRAIN stanowią najnowocześniejszą linię odpływów marki Balneo.

Montaż odpływu w ścianie pozwala na zaprojektowanie podłogi prysznica jako gładkiej, jednolitej powierzchni. Ułatwia to położenie płytek, szczególnie o dużych formatach lub też jastrychu. Całość sprawia wrażenie estetyczności i ładu. Wzór szczotkowanej stali nierdzewnej nada niepowtarzalny wygląd każdej łazience.

Odpływy liniowe W-DRAIN mogą być stosowane zarówno w ścianach pełnych jak również w ścianach gipsowo-kartonowych.

SQ-DRAIN

szczegóły
Dwustronne odpływy liniowe SQ-DRAIN posiadają obrotowy panel, który może być wypełniony płytką a po jego odwróceniu uzyskuje się dekoracyjną powierzchnię o strukturze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki tej funkcji w bardzo szybki sposób można zmienić wystrój łazienki, lub też uniknąć wymiany odpływu przy wymianie płytek.
SLIM
szczegóły

Odpływ liniowy SLIM doskonale komponuje się z podłogą w kabinie prysznicowej tworząc harmonijną całość. Wspaniale prezentuje się zwłaszcza w łazienkach o nowoczesnym designie.

  • Wąski na 18 mm panel dekoracyjny ze szczotkowanej stali INOX podkreśla nowoczesny wygląd kabiny prysznicowej.
  • Łatwo demontowany panel pozwala na szybkie dostanie się do osadnika i jego czyszczenie.
  • Wyprofilowany korpus odpływu wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
  • Obrotowy syfon pozwala na ustawienie dowolnego kierunku odpływu wody (360 stopni).
  • Przepustowość wody odpływu wynosi 40 l / min. Dzięki takiej przepustowości może być zastosowany do większości baterii natryskowych.

Regulowane 4 nóżki umożliwiające poziomowanie odpływu i zapewniające jego stabilność podczas montażu.